Organizér káblov

44.00

Praktický spôsob, ako udržať vaše káble upratané bez rušivého vzhľadu. Konštrukcia je z kovu pre zvýšenie hmotnosti a stability, pričom obalová konštrukcia je silného ABS plastu.

Vyperdané

Nie je na sklade

Katalógové číslo: 123456789-2-2-1-1 Kategórie:
 

Popis

Odnímateľné bloky

Krytka kábla je tvorená spojovacími blokmi s oceľovou konštrukciou s priemerom 13 centimetrov a je dodávaná spolu s horným závesným prvkom na priskrutkovanie k pracovnej doske. Jej dĺžku je možné skrátiť alebo predĺžiť jednoduchým pridaním alebo odobraním blokov.

Premyslený dizajn

Tento jednoduchý doplnok k výškovo nastaviteľnému stolu zvedie káble zo stola k podlahe a zabezpečí, že aj pri menení výšky stola sú káble vždy dokonale zorganizované a upratané. Predstavuje atraktívny a praktický spôsob ako si udržať poriadok s káblami ktoré vedú na váš stôl.

Inštalácia behom 5 minút

 

Káblový organizér je dodávaný s pevnou základňou ktorú je možné priskrutkovať k zemi na spodnej strane a jednoducho primontovať zo spodnej časti vašej pracovnej dosky. Inštalácia organizéra zaberie menej ako 5 minút.

S použitím organizéra káblov k výškovo nastaviteľnému stolu získate čistý a usporiadaný dizajn okolo stola. S jedinečným riešením káblového usporiadania Vám nebudú káble zavadzať na pracovnej ploche.

Ďalšie informácie

Dĺžka

128 cm

Farba

strieborná

Hmotnosť

10,8 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Organizér káblov”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *