Stolný držiak na 2 monitory

239.00

Najlepší doplnok výškovo nastaviteľného stola je plynový držiak monitorov, ktorý umožňuje nastaviť monitory tak, aby bolo pozeranie na obrazovky v danej polohe čo najpohodlnejšie.

Skladom

Katalógové číslo: 123456789-2-2 Kategórie:
 

Popis

Širší rozsah pohybu, väčší rozsah možností

 

Držiak monitorov s dvomi ramenami na 2 monitory poskytuje úplnú slobodu konfigurácie monitorov. Môžete umiestniť svoje monitory vedľa seba, rovnomerne od seba, chrbtom k sebe, zhora nadol… Držiak monitora tiež umožňuje otáčanie z orientácie na šírku na výšku pre zobrazenie dlhších strán alebo blokov kódu bez rolovania.

360° ROTÁCIA

 

Flexibilné rameno monitora sa otáča o 360 stupňov, čo vám umožňuje konvertovať zobrazenie z orientácie z šírky na výšku. Na zobrazenie dlhších častí textu alebo kódu bez rolovania môžete použiž režim na výšku.

Inštalácia behom 5 minút

 

Držiak monitorov je dodávaný s pevnou základňou so svorkami typu C a priechodkami pre rýchlu inštaláciu. Nastavte si nový držiak za menej ako 5 minút a vychutnajte si flexibilitu bez strachu, že by vám mohli monitory padnúť.

S použitím držiaku na 2 monitory získate čistý a usporiadaný stôl, po ktorom ste túžili. S jedinečným riešením káblového usporiadania Vám nebudú káble zavadzať na pracovnej ploche.

Ďalšie informácie

Nosnosť

9 kg na jedno rameno

Variabilita

polohovateľný

Min. uhlopriečka

13"

Max. uhlopriečka

32"

Spôsob pohybu

plynový

Typ uchytenia obrazovky

VESA 100×100, VESA 75×75

Materiál

Hliník, oceľ

Počet ramien

2

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Stolný držiak na 2 monitory”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *