Polohovateľný stôl – rám stola

749.00

Elektricky polohovateľný stôl s rámom v tvare C predstavuje nový zážitok z práce v kancelárii. Stôl je vybavený dotykovým ovládačom s pamäťou až na 4 výškové polohy. Moderný systém dopĺňajú bezpečnostné prvky ako antikolízny systém alebo teplotná ochrana motorov. Výškové rozpätie až 65 cm pre Vás zabezpečí maximálny komfort pri práci v stoji alebo v sede.

Skladom

 

Popis

Polohovateľný stôl
do kancelárie


Pomocou inteligentného ovládača zmeníte výšku stola jednoducho a pohodlne stlačením jediného tlačidla. Výšku stola môžete meniť po jednom centimetri a uložiť si môžete až 4 polohy. Kliknete na tlačidlo, keď potrebujete trochu pohybu a stôl sa automaticky zdvihne alebo zníži podľa potreby.

Nezabudli sme ani na bezpečnosť. V Muovi sme dbali na to, aby bola zachovaná vysoká citlivosť na každú zmenu tlaku počas zdvihu alebo znižovania stola, takže sa nemusíte báť, že by Vás stôl zranil pri menení polôh. Vďaka intuitívnemu ovládaciemu panelu je zmena polohy hračka.

Vďaka pamäti až na 4 pozície, si viete stôl nastaviť práve tak, ako vám to vyhovuje.

K výškovo nastaviteľnému stolu odporúčame zakúpiť ergonomické doplnky z našej ponuky, ktoré maximalizujú Váš pôžitok z polohovateľného stola.

Automatické stmievanie displeja po 10 sekundách.

Možnosť nastavenia detskej poistky

Citlivý antikolízny systém polohovateľného stola

Nastavenie maximálnej a minimálnej výšky

Dotykové ovládanie jedným prstom

Programovateľná pamäť na 4 polohy

Aktívny pohyb s polohovateľným stolom

 

Stôl s nastaviteľnou výškou Vám umožňuje pohodlne sedieť alebo stáť za stolom a tak zachovávať stupeň fyzickej aktivity po celý deň. Rám stolu Muovi je nenáročný na udržiavanie a jeho údržbu zvládnete bez toho, aby ste museli demontovať stolovú dosku.

Zmeniť polohu zo sedenia na státie zmeníte za menej ako 10 sekúnd. Aj keď je všeobecne známe, že pravidelné cvičenie môže kompenzovať časté a dlhé sedenie počas pracovného dňa, ak sedíte veľa hodín každý deň, nedostatok pohybu nie je možné kompenzovať iba športovaním po práci. Fyzická aktivita na pracovisku je ma blahodárny vyplyv na kardiovaskulárny systém.

Počas pracovného dňa sa pravidelne vyskytujú situácie, v ktorých je potrebné robiť rýchle a dôležité rozhodnutia. V ideálnom prípade by myseľ mala byť ostražitá a zameraná na rýchlu reakciu. Podľa odborníkov sa pri vstávaní ľudská mozgová aktivita zvyšuje až o 20%, čo vedie k výrazne rýchlejšiemu rozhodovaniu a prispieva k celkovej sústredenosti. Ak ste sa ešte nerozhodli, či si kúpiť stôl Muovi, skúste sa postaviť a rozhodnúť sa za pár sekúnd 🙂

Verzia bez pracovnej dosky

Konštrukcia stola má nastaviteľnú šírku. Dokonale sa prispôsobí vašim potrebám a vašej pracovnej doske.

3-stupňový systém

Až o 33% rýchlejší systém výsuvu s väčšou nosnosťou oproti 2-stupňovému systému.

Antikolízny systém

Detekuje ľahký odpor a zastaví pohyb aby nedošlo k zrazeniu alebo ku škodám.

Stabilná konštrukcia

Výsuvná konštrukcia stola je navrhnutá tak, aby bola stabilná aj v najvyššej polohe. Poskytuje dostatok pohodlia pri práci v stoji.

Polohovateľný stôl sa vám prispôsobí

 

Výškovo nastaviteľná konštrukcia stola navrhnutá dizajnérom Matejom z Muovi™ reprezentuje moderný dizajn s jednoduchosťou severského štýlu. Žiadny iný stôl nekombinuje funkčnosť a eleganciu ako stôl Muovi. Výkonné troj-segmentové nohy stola dokážu uniesť až 138 kilogramov, zatiaľ čo sotva počujete tiché motory.

Dvojmotorový systém umožňuje rýchlejšie a stabilnejšie nastavenie a uľahčuje prechod zo sedenia do státia za menej ako 10 sekúnd. 3-stupňový elektrický výškovo nastaviteľný rám stola zaisťuje hladké a pohodlné menenie výšky.

Poslaním Muovi je využívať inovácie, kreativitu a efektívnosť, aby sme vytvorili cenovo dostupné riešenie polohovateľného stola, pri zachovaní excelentnej kvality a úžitkovej hodnoty.

Extrémne stabilný a výnimočne tichý

 

Usilovali sme sa vytvoriť elektrický polohovateľný stôl  ktorý by vyhovoval aj tým najnáročnejším uživateľom. Preto sme pri vývoji vyberali najlepšie materiály a nerobili kompromisy. Rám stola je stabilný aj v najvyššej polohe, čomu prispievajú výstuhy v rohoch nôh, duálny systém motorov zabezpečuje tichý a rýchly chod a doplnková elektronika dbá na bezpečnosť pri využívaní stola. To všetko sme zabalili do jedinečného dizajnu.

Mohutné oceľové podstavce a teleskopické nohy, ktoré sú zosilené vo vrchnej časti zabezpečujú stabilitu v kombinácii s kvalitným systémom duálnych motorov so zárukou až 5 rokov predčí vaše očakávania.

Dizajn s nohami posunutými dozadu v tvare C rieši problémy s nízkym využitím priestoru pod stolom. Dizajn umiestnenia nôh nielenže skvelo vyzerá, ale umožňuje umiestnenie zásuvkového kontajnera pod stôl.

Ďalšie informácie

Návod na použitie a montáž

Áno

Súprava príslušenstva

Áno

Magnetický

Áno

Certifikácia

CE, FCC, BIFMA, CB, EN527-1

Materiál

plast, oceľ

Počet motorov

2

Počet nôh

2

Maximálna rýchlosť

38 mm/s

Maximálne zaťaženie

138 kg

Šírkové rozpätie

1000 – 1700 mm

Výškové rozpätie

620 – 1280 mm

Orientácia rámu stola

Obdĺžnikový

Počet segmentov nôh

Trojstupňový stĺpec

Farba pracovnej dosky

Biela, Čierna, Mahagon

Farba rámu

Biela, Čierna

Rozmer dosky

120×80, 140×80

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Polohovateľný stôl – rám stola”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *