Zobrazené všetky 2 výsledky

Elektrický stôl vs. klasický kancelársky stôl:

Pri výbere elektrického stola sa zamerajte najmä na kvalitu prevedenia a všetky technické parametre. Medzi tie najdôležitejšie parametre pre výškovo nastaviteľné stoly určite patrí hlučnosť a maximálne rozpätie medzi najnižšou a najvyššou polohou.

Pre ľudí, ktorí trávia väčšinu svojho pracovného času pri počítači sú ideálnou voľbou práve elektrické stoly na státie. Umožňujú Vám nastaviť výšku do optimálnej pozície – na správne sedenie pri počítači a rovnako aj na prácu postojačky, čo zásadne prospieva Vášmu zdraviu.

Naša aktuálna ponuka príslušenstva:

Uvedomujeme si, že požiadavky zákazníka môžu byť náročné, preto sme vyvinuli univerzálny výškovo nastaviteľný stôl, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Ergonomická moderná kancelária:

Kombináciou našich inovatívnych ergonomických produktov si dokážete sami zostaviť Vami vysnívané pracovisko presne podľa Vašich najnáročnejších požiadaviek.
Kúpou môžete svojmu telu len prospieť. Aj štandardné státie pri práci s minimálnymi pohybmi aktivujete a prebudíte stabilizačné svalstvo. Popri práci si to ani ani neuvedomujete, no posilňujete pevnosť celého tela a spaľujete omnoho viac kalórií ako pri bežnom sedení.

Medzi doplnky, ktoré odporúčame našim spokojným zákazníkom patria:

Na našom elektricky a výškovo nastaviteľnom stole určite oceníte mnohé sofistikované funkcie, ktorými sa odlišujeme od konkurencie. Luxusné prevedenie stola s päť ročnou zárukou perfektne dopĺňa moderný dotykový ovládací panel. Poskytne Vám užitočné funkcie ako napr. anti-kolízny systém, ktorý zabráni prípadnej nehode či kolízii.

Benefity elektricky nastaviteľných stolov:

Výškovo nastaviteľné stoly Muovi™ patrí medzi najergonomickejšie pomôcky na pracovisku, ktoré si môžete zaobstarať. Pomocou nášho stola si môžete vždy prispôsobiť svoje pracovisko tak, aby bolo v ideálnej pozícií.
Výškovo nastaviteľné stoly Vám umožňujú jedným stlačením tlačidla nastaviť výšku do optimálnej výšky, ktorá prispeje Vašej produktivite pri  práci. Rovnako Vám napomáha aj pri správnom a zdraviu prospešnom státiu pri počítači.
Celodenné sedenie v kancelárii nie je evolučne prirodzenou polohou ľudského tela. Dokonca už po dvoch až troch hodinách každodennej práce v sedavej polohe má sedenie trvalý vplyv na Vaše zdravie.